• Angel Schlesser Essential Femme EDP 50 ml spray
  • Angel Schlesser Essential Femme EDP 50 ml spray

    • Angel Schlesser
      1SAN030011
      Немає в наявності
    • Доставка
      • Самовивіз
      • По Києву: 1-2 дні
      • По Україні: по тарифах перевізника
      Оплата
      • Готівкою при отриманні
      • Оплата банківською картою
      • Безготівковий розрахунок
      Захист покупки
      • Оригінальна продукція
      • Офіційна гарантія
      • Повернення на протязі 14 днів
Дизайнер:    Angel Schlesser (Ангел Шлесер) 
Аромат:    Angel Schlesser Essential Femme 
Тип аромату:    Квіткові 
Стать:    Для жінок 

"Я праг би думати, що все створене мною буде жити ще дуже довго, як, наприклад, утвір архітектури, настільки ж сучасні сьогодні, що й учора, і навіть гарно більше", - зізнається іспанський модельєр Ангел Шлесер. А парфумер Наталі Лорсон, у творчому союзі з якої був створений насичений квітчасто-фруктовий аромат, повністю погоджується з ним. Їхнього утвору підкреслюють унікальний стиль і неповторність жінки, яка зупинила свій вибір на цьому парфуми, стримано звабному, що й мистецьки викриває його власницю. Аромат Angel Shlesser Essential носить динамічна леді, віддає переваги "елегантність назавжди". Її поява супроводжує шлейф свіжих, прозорих відтінків бергамота, червоної смородини й свіжих фруктів, ніжної півонії й соромливої фрезії в комбінації з нотами санталового дерева й ветівера, доповненими незвичайно густим ароматом мускусу.
дата випуску: 2004
характеристика: витончені, звабні, елегантні
сімейство ароматів: квітчасто-фруктові
початкова нота: бергамот, червона смородина, свіжі фрукти
нота "серця": болгарська троянда, фіалка, півонія, фрезія
кінцева нота: санталове дерево, ветивер, мускус
упакування: прозорий і елегантний силует флакона здобуває особливу витонченість завдяки смузі теплого бордового кольору, немов розкішний пояс перехоплюючою флакон. Оригінальність футляра підкреслюється тонким тисненням на сліпучій білій поверхні, імітуючим дорогу шкіру рептилії.

Інші товари тієї ж серії:

Покупці цього товару також вибирають

Середній рейтинг: 4.2,відгуків: 5
    Запах не плохой, но ожидала лучшего, не стойкий.
    Очень достойный аромат, действительно за такие деньги достаточно стойкий , не противный.
    Спасибо большое! Буду присматривать себе здесь подарок на Новый Год))
    Неплохой, можно на каждый день. Может, не до конца распробовала, но почему-то ожидала большей яркости. Хотя в офис - то, что надо.
    Очень достойный аромат. Чистый, стойкий, индивидуальный.