Hermes Le Jardin de Monsieur Li EDT 30 ml spray
-
1SHR310004
- Доставка
- Самовивіз
- По Києву: 1-2 дні
- По Україні: по тарифах перевізника
- Готівкою при отриманні
- Оплата банківською картою
- Безготівковий розрахунок
- Оригінальна продукція
- Офіційна гарантія
- Повернення на протязі 14 днів
-
Дизайнер: | Hermes (Гермес) | |
Аромат: | Le Jardin de Monsieur Li (Ле Жардін де Монсьєр чи) | |
Тип аромату: | фужерні, цитрусові | |
Стать: | для жінок/унісекс |
Hermes Le Jardin de Monsieur Li – оптимістичний, сонячний і райдужний аромат від французького бренда Hermes. Фужерно-Цитрусова композиція поповнила колекцію ароматів від Hermes в 2015 року й з тих пор залишається на вершині популярності не тільки серед шанувальників парфумерії Hermes, але й цінителів якісних і оригінальних ароматів.
Верхні нотки ольфакторний пірамідки підкорять розкішним у своїй красі й чуттєвості ароматом жасмину. У серце Le Jardin de Monsieur Li освіжаюче й підбадьорливо звучать цитрусові акорди японського апельсина, становлячи приємний для нюху контраст із верхніми солодкими й обеззброююче прекрасними квітковими нотками. База композиції складена з м'ятної свіжості, примирючою верхні й середні ноти композиції.
Ле Жардін де Монсьєр чи – дивний, по-літньому соковитий і пахучий квітчасто-цитрусовий букет, гармонійно скомпонований і мінімалістично оформлений у разючій краси й чистоти ольфакторне добуток. Аромат від Hermes відрізняється струнким і гармонічним звучанням, нотки якого програються майже невіддільно друг від друга, становлячи єдине ціле, неподільне у своїй красі й витонченості. Hermes Le Jardin de Monsieur Li – побери від літа краще!
дата випуску: 2015;
початкові ноти: жасмин;
ноти "серця": кумкват;
кінцеві ноти: м'ята;
характеристика: цитрусовий, надихаючий, має у своєму розпорядженні;
країна-виробник: Франція.