-
John Galliano Parlez-Moi d'Amour EDT 30 ml spray
-
1GAL020004
- Доставка
- Самовивіз
- По Києву: 1-2 дні
- По Україні: по тарифах перевізника
- Готівкою при отриманні
- Оплата банківською картою
- Безготівковий розрахунок
- Оригінальна продукція
- Офіційна гарантія
- Повернення на протязі 14 днів
-
Дизайнер: | John Galliano (Джон Гальяно) | |
Аромат: | Parlez-Moi d'Amour( Парле Муа Д'амур ) | |
Тип аромату: | Квіткові, деревинно-мускусні | |
Стать: | Для жінок |
Знаменитий дизайнер John Galliano представив новий аромат Parlez-Moi d'Amour ( Розкажи мені про любов). Дизайнер ставить своєю метою не тільки нагадати однойменну пісню Едіт Піаф La Mome, але також нагадати про забутий жанр - написанні любовних листів на звичайному папері гусячим пером. Він нагадує про те, що любов - це чудо, яке потрібно берегти.
Особа рекламної кампанії аромату - нова муза Гальяно, Тейлор Момсен, зірка відомого тінейджеровського серіалу Gossip Girl і співачка рок-групи The Pretty Reckless. Вона надихнула дизайнера на створення особливої історії любові молодої рок-зірки, яка після безлічі концертів і шоу залишається в Берліні в повній самітності. Розрада знаходить у тому, щоб писати своєму улюбленому листа, повні любові й ніжності.
Парфумерна композиція повна контрастів і несподіванок. Відкривається аромат нотами імбиру, ожини й бергамота. У нотах "серця" - справжній акорд любові: сама почуттєва квіткова пара – жасмин і турецька троянда. А база наповнена деревними нотами кипариса, індонезійського почули й мускусними нотками.
Аромат адресований юним романтичним дівчатам, чиє життя повне несподіванок і вирує контрастами. Однак, за словами метра Гальяно, ці рамки умовні, адже справжньою любові всі віки покірні.
рік випуску: 2010
початкові ноти: імбир, бергамот і їжачка
ноти "серця": жасмин і турецька троянда
кінцеві ноти: мускус, аркуш почули й кипарис
-
- 27.09.2011
- Елена Фролова
Прекрасный аромат. Сладкий. Специфический. Фруктовый скорее. Словно морс.